Sabadi – czekolada dla entuzjastów życia

Sabadi to firma skupiająca się na produkcji czekolad. Według producenta – dosyć niezwykłych czekolad, bo z zawartością sycylijskiej duszy.

Kakao do produkcji sprowadzane jest specjalnie z Ekwadoru a reszta składników kupowana jest tylko od lokalnych dostawców, którzy szanują ekologię i środowisko. Ale dosyć o składnikach, zobaczmy jak wyglądają opakowania tych słodkich produktów.

A te wyglądają wybornie. Faktycznie, pierwsze słowa jakie się cisną na usta po zobaczeniu tych fantastycznych produktów to ekologia, środowisko, natura, eco-style. Duża w tym zasługa oszczędnego acz charakterystycznego projektu. Wrażenie to jest wzmocnione użyciem matowego, nie błyszczącego papieru. Warto jeszcze zwrócić uwagę na ładne i zwracające uwagę ilustracje.

Jeśli jesteście głodni większej ilości wrażeń to odwiedźcie stronę producenta, a tam można zobaczyć nowe produkty z serii. Smacznego.

Sabadi_ID_1 Sabadi_ID_2 Sabadi_ID_3 Sabadi_ID_4 Sabadi_ID_5 Sabadi_ID_6 Sabadi_ID_7 Sabadi_ID_8 Sabadi_ID_9 Sabadi_ID_10 Sabadi_ID_11 Sabadi_ID_12 Sabadi_ID_13 Sabadi_ID_14