Wafelki nugatowe prosto z Sycylii

O słodyczach marki Sabadi pisałem ponad rok temu – zachwyciłem się prostym i naturalnym projektem, którego trzon stanowiły niezwykle sympatyczne ilustracje. Minęło trochę czasu i proszę bardzo – dziś chciałbym pokazać Wam kolejne opakowanie Sabadi, które podobnie jak poprzednie zdecydowanie warto zobaczyć.

Tym razem opakowanie dotyczy wafelków nugatowych – rzecz jasna, tak projektant jak i producent zapewniają nas, że przy produkcji tych słodkości używane są najlepsze, starannie wyselekcjonowane składniki, tak aby zachwycić najbardziej wybrednych entuzjastów słodkości. Ciężko powiedzieć czy jest to prawdą, niemniej patrząc na opakowanie tych produktów na pewno ma się wrażenie obcowania z czymś naturalnym, wyjętym z korporacyjnego i komercyjnego tygla.

Oczywiście, wszystko to dzięki bardzo ładnemu i przyjemnemu projektowi graficznemu. Podobnie jak poprzednio, główną rolę na opakowaniu gra tutaj ilustracja. Tym razem jest to uroczy pejzaż miasteczka, który jest podzielony na fragmenty – całość ukazuje się po „zlepieniu” opakowań poszczególnych smaków. Proste, efektowne i nad wyraz zwracające uwagę. Zresztą zobaczcie sami.

Żeby formalności stało się zadość napiszę jeszcze, że za projekt odpowiedzialne jest studio Happycentro.

Sabadi_Nugat_1 Sabadi_Nugat_2 Sabadi_Nugat_3 Sabadi_Nugat_4 Sabadi_Nugat_5 Sabadi_Nugat_6 Sabadi_Nugat_7 Sabadi_Nugat_8 Sabadi_Nugat_9 Sabadi_Nugat_10 Sabadi_Nugat_11