Identyfikacja „What`s Next? 2014”

„What`s Next?” to dosyć specyficzny event, spotkanie poświęcone sztuce i designowi z jednej strony, biznesowi i firmom technologicznym z drugiej. Jak zapewniają organizatorzy imprezy, był to jedyny tego typu spend w naszej części europy, a mianowicie na Litwie.

Spotkanie obfitowało w przeróżne konferencje, warsztaty czy przeglądy projektów. Czy było to takie wyjątkowe, to nie wiem. Natomiast na pewno identyfikacja owego wydarzenia przyciągnęła moją uwagę.

Oko ściągają przede wszystkim kolory. Projekty minimalistyczne są zdecydowanie przyjemne i pożądane, natomiast czasem warto dać się ponieść fantazji i zrobić coś absolutnie kolorowego. Pomysłem na identyfikację jest kontrast pomiędzy technicznymi ikonkami i bardzo ułożonym layoutem a organicznymi, kolorowymi plamami. Jak to często bywa, pomysł w teorii prosty, lecz na pewno trudny do uchwycenia w rzeczywistym projekcie. Na szczęście tu udało się to znakomicie.

Za identyfikację odpowiada trzech litewskich projektantów (Domas MikšysJonė Miškinytė oraz Aistė Jakimavičiūtė). Więcej o samej imprezie i projekcie możecie poczytać tutaj, a poniżej kilka fotek przedstawiających o co tak naprawdę chodzi.

whats_next_1 whats_next_2 whats_next_3 whats_next_4 whats_next_5 whats_next_6