Identyfikacja hotelu Koster

Dzisiaj napisze kilka słów o bardzo skromnej, ale moim zdaniem niezwykle ciekawej, identyfikacji wizualnej przygotowanej dla małego hotelu Koster. Sam hotel podobnie jak identyfikacja jest dosyć skromny, niemniej ma już swoją historię (został założony w 1905 roku), a także ma świetną lokalizacje.

Świetną, bo mieści się na niewielkiej wyspie Kosterhavet na zachodzie Szwecji. Muszę przyznać, że zdjęcia okolic hotelu mocno mnie zauroczyły. Zdecydowanie jest to miejsce, gdzie mógłbym na jakiś czas wyłączyć się wakacyjnie.hoster_okolice_2 hoster_okolice_3

Ale ja tu o okolicy, hotelu i innych tego typu, a warto rzucić okiem na graficzną wizje tego miejsca. Za projekt odpowiedzialne jest szwedzkie studio Bedow, które jak się zdaje jest specjalistą w tworzeniu tego typu skromnych, ale niezwykle udanych projektów.

Ten dla hotelu Koster jest zdecydowanie skromny. Co prawda trochę dosłowny, niemniej mocno uroczy, a dzięki kilku zabiegom może stanowić świetne rozwinięcie dla odpowiednich działów hotelu i okresów jego funkcjonowania. Niestety nie ma wiele zdjęć przedstawiających przykłady identyfikacji, niemniej to co jest powinno oddawać charakter tego projektu. Miłego wypoczynku!

hotel_koster_1 hotel_koster_2 hotel_koster_3 hotel_koster_4 hotel_koster_5